Close

Lipiec 10, 2017

Prąd – kalkulator oszczędności od PLUSa

Dzięki darmowej aplikacji możesz sprawdzić ile uda Ci się zaoszczędzić, po przejściu do PLUSa, oczywiście chodzi o koszty energii elektrycznej.

Kalkulator zawiera cenniki, taryfy operatorów energii, dlatego niezależnie od tego, gdzie mieszkasz i kto dziś sprzedaje Ci energię elektryczną – kalkulator poda przykładowe oszczędności kosztów energii. Oferta energii od Plusa jest dostępna w całej Polsce.

Zamów bezpłatne porównanie Twojego rachunku

Najlepiej, zanim przystąpisz do kalkulacji przygotuj sobie aktualną fakturę rozliczeniową za prąd. Mechanizm kalkulatora prądu, poprosi Cię o dane z aktualnej faktury, np. taryfę czy zużycie. Tego typu aplikacji dostępnych jest więcej, większość jest bezpłatna. Pozostawiając kontakt możemy wyrazić chęć na otrzymanie oferty, wówczas dowiemy się ile możemy zaoszczędzić, a handlowiec przedstawi nam proces zmiany sprzedawcy energii krok po kroku.

Jakie oszczędności oferuje PLUS?

Mieszkaniec Kalisza, korzystający z taryfy G11, całodobowej, jednolitej stawki za kWh, tj. obszar działania Energa Operator. Który otrzymuje fakturę raz na 2 miesiące. Dodatkowo korzysta z instalację trójfazowej, a jego roczne zużycie energii wynosi powyżej 1200 kWh. To przy jednej fakturze może liczyć na obniżkę wynoszącą 3,45 zł. W skali roku oszczędności na energii wynosić będą ponad 20 złotych. Przy umowie na 36 miesięcy to o 62,10 mniej. Im więcej energii pobieramy tym większe oszczędności możemy uzyskać. Przy tej kalkulacji średni dwumiesięczny rachunek za prąd wynosił 145 złotych, przy wyższych opłatach oszczędności będą wyższe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *