Close

Marzec 9, 2017

Ja+ Gaz – Plus startuje ze wyprzedażą gazu dla domu

Plus, sieć telekomunikacyjna należąca do Cyfrowego Polsatu, startuje ze sprzedażą gazu dla domostw domowych. Propozycja „Ja+ Gaz” jest przydatna od 1 marca w punktach sprzedaży Plusa dodatkowo Cyfrowego Polsatu.

Gaz dla domu

Jakże zapowiada w komunikacie telekom, skorzystanie z najnowszej propozycji jest proste. Wystarczy udać się do najbliższego punktu Plusa albo Cyfrowego Polsatu i podpisać transakcję kompleksową (na transakcja i dystrybucję gazu). Formalności powiązane ze zmianą sprzedawcy gazu mogą zostać załatwione za klienta przez pracownika Plusa. „Ja+ Gaz” to oferta skierowana tylko do gospodarstw prywatnych (grupy taryfowe W1-4). Plus proponuje dwie ceny za gaz: 0,1080 zł brutto/kWh w smartDOM i 0,1137 zł brutto/kWh poza smartDOM. Odpłatność abonamentowa stanowi od 4 zł do 7 zł w relacji od posiadanej kategorii taryfowej. Propozycja jest dostępna jedynie w stacjonarnych pawilonach telekomu.

Rynek gazu

Jak zauważa Plus liberalizacja rynku energii wpływa nie tylko w przypadku sprzedaży energii elektrycznej, ale i także sprzedaży paliwa gazowego. Decyzja do zmiany sprzedawcy gazu posiada każdy odbiorca i coraz sporo jednostek z niego korzysta. Z danych Urzędu Regulacji Energetyki wynika, iż w przeszłym roku rachunek za gaz do nowego sprzedawcy przeniosło 47,7 tys. konsumentów.

 

SmartDOM

Przedstawiony trzy lata temu Program SmartDOM tworzą takie produktu i usługi jak: telefonia komórkowa, telewizja satelitarna, Internet LTE, usługi bankowe, energia elektryczna, gaz, pomoce z zakresu bezpieczeństwa budynku, sprzęt RTV również AGD, urządzenia telekomunikacyjne. Plus podaje, że spośród programu skorzystało 1,23 mln klientów (informacje z III trymestru 2016 roku).

Prąd od plusa

One Comment on “Ja+ Gaz – Plus startuje ze wyprzedażą gazu dla domu

co gdzie jak
Marzec 29, 2017 at 8:21 am

nie ufajcie temu smart dom to oszukańcy

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *